Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Morderstwo w odcinkach
6002 wyświetleń

Morderstwo w odcinkach

(2016)
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Jedną z bohaterek filmu jest Hannah Ryan (Vanessa Ray), sławna pisarką. Niestety, wydawca jej książek decyduje się zakończyć współpracę z artystką. Wówczas kobieta postanawia zacząć pisać nowy cykl kryminalny. Niespodziewanie wraz z nim rozpocznie się seria niecodziennych zdarzeń. Gdy bohaterka thrillera "Morderstwo w odcinka" zasiada do pisania, kolejne rozdziały jej nowej opowieści zaczynają docierać do subskrybentów co tydzień drogą elektroniczną. Na początku powieść w odcinkach odnosi niewielki sukces. Wkrótce jednak zdobywa wielką popularność, ponieważ dochodzi do morderstwa łudząco podobnego do tego z historii opisywanej przez Hannah. Trudno nazwać to zbiegiem okoliczności. Bardziej prawdopodobne wydaje się, że morderca odtwarza wydarzenia z książki

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Morderstwo w odcinkach
  • Morderstwo w odcinkach online
  • Morderstwo w odcinkach za darmo
  • Morderstwo w odcinkach Lektor PL
  • Morderstwo w odcinkach Lektor PL online
  • Morderstwo w odcinkach oglądaj
  • Morderstwo w odcinkach Lektor PL bez limitów
  • Morderstwo w odcink
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Morderstwo w odcinkach online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.