Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Moje myśli są ciche

Moje myśli są ciche (2020) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
My Thoughts Are Silent
Czas trwania:
103 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Moje myśli są ciche Lektor PL film za darmo online Kijów. Dwudziestopięcioletni Vadym próbuje się utrzymać, nagrywając i sprzedając różnego rodzaju dźwięki. Mimo ciężkiej pracy ledwo udaje mu się wiązać koniec z końcem, przez co coraz częściej zaczyna zastanawiać się nad emigracją do Kanady. Pewnego dnia niespodziewanie otrzymuje intratną ofertę pracy i wyrusza w długą podróż. Jego zadaniem jest nagrywanie odgłosów ukraińskich zwierząt. Próbuje też znaleźć i nagrać niezwykle rzadkiego ptaka z Karpat. Wkrótce sytuacja się jednak komplikuje.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Moje myśli są ciche
  • Moje myśli są ciche online
  • Moje myśli są ciche za darmo
  • Moje myśli są ciche Lektor PL
  • Moje myśli są ciche Lektor PL online
  • Moje myśli są ciche oglądaj
  • Moje myśli są ciche Lektor PL bez limitów
  • Moje myśli są ciche bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Moje myśli są ciche online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.