Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Moja super eksdziewczyna

Moja super eksdziewczyna (2006) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
My Super Ex-Girlfriend
Czas trwania:
95 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Moja super eksdziewczyna Lektor PL film za darmo online Losy świata zależą od obdarzonej nadprzyrodzonymi zdolnościami Jenny Johnson. Jednak choć G-Girl z łatwością ratuje Nowy Jork przed katastrofą, marzy o domku z ogródkiem i mężu. Gdy spotyka idealnego mężczyznę, robi wszystko, by go w sobie rozkochać. Matt Saunders, początkowo zachwycony temperamentem dziewczyny, okazuje się za słaby na taki związek. Porzuca Jenny dla koleżanki z pracy. Wkrótce przekonuje się, jaką mocą dysponuje jego eksdziewczyna. Jedyną szansą na uniknięcie jej zemsty wydaje się odnalezienie profesora Bedlama.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Moja super eksdziewczyna
  • Moja super eksdziewczyna online
  • Moja super eksdziewczyna za darmo
  • Moja super eksdziewczyna Lektor PL
  • Moja super eksdziewczyna Lektor PL online
  • Moja super eksdziewczyna oglądaj
  • Moja super eksdziewczyna Lektor PL bez limitów
  • Moja super eksdziewczyna bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Moja super eksdziewczyna online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.