Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Moja rodzina już Cię uwielbia
4212 wyświetleń

Moja rodzina już Cię uwielbia (2016) Lektor PL
Czas trwania:
85 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Oglądaj Moja rodzina już Cię uwielbia Lektor PL film za darmo online Ponad trzydziestoletni Julien (Arthur Dupont) to skromny, lubiący dobre ciasta mężczyzna, który zajmuje się aplikacjami do smartfonów. Jest szaleńczo zakochany w Evie (Déborah François), która pracuje jako dziennikarka z prasy fachowej. Kobieta przyjmuje oświadczyny Juliena, co zobowiązuje ją do przedstawienia go swojej rodzinie, która mieszka na wyspie Re. Mimo że na pierwszy rzut oka wszyscy wydają się tradycjonalistami, okazuje się, że rodzina Evy zdecydowanie nie jest typowa. Podczas szalonego weekendu, Julien będzie robił wszystko, by zostać zaakceptowanym przez bliskich ukochanej.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Moja rodzina już Cię uwielbia
  • Moja rodzina już Cię uwielbia online
  • Moja rodzina już Cię uwielbia za darmo
  • Moja rodzina już Cię uwielbia Lektor PL
  • Moja rodzina już Cię uwielbia Lektor PL online
  • Moja rodzina już Cię uwielbia oglądaj
  • Moja rodzina już
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Moja rodzina już Cię uwielbia online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.