Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Moja matka i inni wariaci z rodziny

Moja matka i inni wariaci z rodziny (2015) Lektor PL
Czas trwania:
110 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5
Opis:
Oglądaj Moja matka i inni wariaci z rodziny Lektor PL film za darmo online Cztery pokolenia „pomyleńców” pod bacznym okiem 94-letniej matki, która w ciągu życia doświadczyła aż dwudziestu siedmiu przeprowadzek. Zmiana miejsca zamieszkania była jej jedynym sposobem na radzenie sobie z problemami, zagrożeniami i konfliktami. W rzeczywistości to sama historia goniła ją przez życie, odciskając na kobiecie piętno burzliwego XX wieku. Teraz kobieta wraca do przeszłych wydarzeń, opowiadając swojej córce prawie stuletnią historię rodu pełną barwnych postaci i wyjątkowych zdarzeń.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Moja matka i inni wariaci z rodziny
  • Moja matka i inni wariaci z rodziny online
  • Moja matka i inni wariaci z rodziny za darmo
  • Moja matka i inni wariaci z rodziny Lektor PL
  • Moja matka i inni wariaci z rodziny Lektor PL online
  • Moja matka i inni wariaci z rod
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Moja matka i inni wariaci z rodziny online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.