Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Młodzi łowcy i bestia z Bevendean
11402 wyświetleń

Młodzi łowcy i bestia z Bevendean

(2015)
Czas trwania:
85 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Gdy coś zabija psa pana Harpera, a sam właściciel przeżywa wstrząs, podejrzenie pada na zbiegłego, wielkiego kota. Dwaj 11-letni chłopcy, Sam i Raffi , postanawiają wyruszyć w podróż i złapać potwora. Po drodze okazuje się, że nie są jedynymi osobami w lesie. Gdy mali łowcy odkryją prawdziwą naturę tropionej bestii, beztroska zabawa zamieni się w niebezpieczną walkę o przetrwanie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Młodzi łowcy i bestia z Bevendean
  • Młodzi łowcy i bestia z Bevendean online
  • Młodzi łowcy i bestia z Bevendean za darmo
  • Młodzi łowcy i bestia z Bevendean Lektor PL
  • Młodzi łowcy i bestia z Bevendean Lektor PL online
  • Młodzi łowcy i bestia z Bevendean oglądaj
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Młodzi łowcy i bestia z Bevendean online

zobacz również:
Alfa
Alfa (2018)
Ocena N/A

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.