Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Miłosny rytm

Miłosny rytm (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
La Banda - Love Beats
Czas trwania:
83 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Miłosny rytm Lektor PL film za darmo online Młody hiszpański muzyk, Edu (Gonzálo Fernández), prowadzi nieciekawe życie w ponurym Londynie. Pewnego dni nadarza się okazja, by odwiedzić Hiszpanię. Jego brat bowiem bierze ślub. Po latach nieobecności zjawia się w rodzinnym mieście. Początkowo czuje się bardzo nieswojo pośród rodziny i dawnych przyjaciół, z biegiem czasu to jednak mija. Zwłaszcza że Edu spotyka tam partnerkę swojego przyjaciela, Alicię (Charlotte Vega), którą od zawsze w sekrecie darzył uczuciem... Wyważona opowieść z wątkiem miłosnym w tle w reżyserii debiutującego w długim formacie Roberta Buesa.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Miłosny rytm
  • Miłosny rytm online
  • Miłosny rytm za darmo
  • Miłosny rytm Lektor PL
  • Miłosny rytm Lektor PL online
  • Miłosny rytm oglądaj
  • Miłosny rytm Lektor PL bez limitów
  • Miłosny rytm bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Miłosny rytm online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.