Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Miłość zaklęta w muzyce
7081 wyświetleń

Miłość zaklęta w muzyce

(2016) Lektor PL
Czas trwania:
96 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Nowy Jork. Ekscentryczny Johnnie (Nicholas Galitzine) jest wrażliwym i utalentowanym skrzypkiem. Chłopak przebywa w USA nielegalnie. Muzykuje na ulicach, by utrzymać mieszkanie w ubogiej części Manhattanu. Pewnego dnia poznaje w metrze Ruby (Keenan Kampa), młodą baletnicę, która studiuje na słynnej uczelni Manhattan Conservatory of the Arts. Jej nauczycielami tańca są m.in. Madame Oksana (Jane Seymour) oraz Kramrovsky (Paul Freeman). Gdy Johnnie zostaje okradziony i traci ukochane skrzypce, Ruby pożycza dla chłopaka instrument ze szkoły...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Miłość zaklęta w muzyce
  • Miłość zaklęta w muzyce online
  • Miłość zaklęta w muzyce za darmo
  • Miłość zaklęta w muzyce Lektor PL
  • Miłość zaklęta w muzyce Lektor PL online
  • Miłość zaklęta w muzyce oglądaj
  • Miłość zaklęta w muzyce Lektor PL bez limitów
  • Miłość zaklę
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Miłość zaklęta w muzyce online

zobacz również:
Brud
Brud (2019)
Ocena 5/5

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.