Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Miłość w Laponii
9512 wyświetleń

Miłość w Laponii

(2017)
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Charlotte Marton jest młodym menadżerem sądowym, który marzy o innych horyzontach w życiu prywatnym i zawodowym. Pod koniec grudnia została poproszona przez biuro o wyjazd do Szwecji, aby zamknąć francuską firmę produkującą zabawki z drewna, które bankrutują. Zadanie kilku dni i powinna być w domu na Boże Narodzenie - oprócz tego, że poznaje Martial, czarującego mężczyznę, szefa firmy, którą przejął po śmierci swojej siostry. Martial prowadzi swoją firmę jako idealista, który marzy o trochę za dużych, a tymczasem próbuje wychować dwoje dzieci, które pozostawiła jego siostra. Charlotte jest uwiedziona przez tego marzyciela z wielkim sercem. Charlotte znajduje nowy smak życia i odkrywa, czym jest prawdziwa miłość.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

 • Miłość w Laponii
 • Miłość w Laponii online
 • Miłość w Laponii za darmo
 • Miłość w Laponii Lektor PL
 • Miłość w Laponii Lektor PL online
 • Miłość w Laponii oglądaj
 • Miłość w Laponii Lektor PL bez limitów
 • Miłość w Laponii bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Miłość w Laponii online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
 • Anastazja51 on 25th July 2018 23:49pm
  Tysiące najlepszych  filmów i serialow online! Najwyższa jakoś ! Najnowsze
  hity filmowe tylko u nas okres próbny trwa az 14 dni za darmo! 
  http://bit.ly/2uKV1si
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.