Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Miłość na jeden dzień
5811 wyświetleń

Miłość na jeden dzień (2012) Lektor PL
Czas trwania:
85 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Oglądaj Miłość na jeden dzień Lektor PL film za darmo online Miłość na jeden dzień to film o kochankach, którzy nie mogą się odnaleźć. Debiut norweskiego reżysera, Eirika Svenssona, opowiada historię uroczej dziewczyny, która pewnego wieczora w Stambule poznaje przystojnego nieznajomego i spędza z nim noc. Mężczyzna następnego dnia wraca do domu, a Kaisa uświadamia sobie, że się w nim zakochała i… nic o nim nie wie. Mimo to jakiś czas później dochodzi do przypadkowego spotkania. Dziewczyna rozpoznaje kochanka w sklepie w Oslo – mężczyzna twierdzi jednak, że nie pamięta ich wspólnej nocy i nigdy nie był w Turcji. Kaisa nie może uwierzyć. Jak to w ogóle możliwe? Czy dawno niewidziany kochanek złamie jej serce?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Miłość na jeden dzień
  • Miłość na jeden dzień online
  • Miłość na jeden dzień za darmo
  • Miłość na jeden dzień Lektor PL
  • Miłość na jeden dzień Lektor PL online
  • Miłość na jeden dzień oglądaj
  • Miłość na jeden dzień Lektor PL bez limitów
  • Miłość na jeden dzień bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Miłość na jeden dzień online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.