Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Miłość jak film

Miłość jak film (2016) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Hopeless Romantic
Czas trwania:
86 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Miłość jak film Lektor PL film za darmo online Matt zamierza poprosić o rękę swoją dziewczynę Alexis. Przygotowuje idealne oświadczyny, wzorując się na komediach romantycznych, a próbę generalną przeprowadza ze swoją najlepszą przyjaciółką Liz. Gdy nadchodzi wielki dzień, czeka go jednak rozczarowanie – ukochana odmawia, twierdząc, że Matt tak naprawdę nie jest zainteresowany prawdziwym związkiem. Załamany chłopak szuka pocieszenia, oglądając swoje ulubione filmy o miłości. Postanawia zaczerpnąć z nich pomysły, które pozwolą mu odzyskać Alexis. Choć Liz uważa, że to kiepski pomysł, postanawia pomóc przygnębionemu przyjacielowi. Efekt okaże się zaskakujący.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Miłość jak film
  • Miłość jak film online
  • Miłość jak film za darmo
  • Miłość jak film Lektor PL
  • Miłość jak film Lektor PL online
  • Miłość jak film oglądaj
  • Miłość jak film Lektor PL bez limitów
  • Miłość jak film bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Miłość jak film online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.