Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Minionki rozrabiają

Minionki rozrabiają (2013) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Despicable Me 2
Czas trwania:
98 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Minionki rozrabiają Napisy PL film za darmo online W domku na przedmieściu mieszka sobie Gru wraz z córeczkami i całą gromadką Minionków. Gru nie jest już superprzestępcą, lecz wytwórcą dżemów i żelek. Minionki dzielnie pomagają mu w pracy, objadając się galaretkami i innymi słodkościami. Ale pewien tajemniczy złoczyńca chce je wykorzystać, by podbić świat. Specjalny eliksir zmienia dobre Minionki w paskudne fioletowe Minionki-Demonki, które są w stanie pożreć wszystko, co im stanie na drodze. Gru rusza do akcji, by ocalić swoich żółtych przyjaciół. Musi znaleźć sposób, by Minionki-Demonki wróciły do dawnej postaci. Na drodze stanie mu tresowana kura obronna, laserowe zasieki i wiele innych przeszkód.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Minionki rozrabiają
  • Minionki rozrabiają online
  • Minionki rozrabiają za darmo
  • Minionki rozrabiają Napisy PL
  • Minionki rozrabiają Napisy PL online
  • Minionki rozrabiają oglądaj
  • Minionki rozrabiają Napisy PL bez limitów
  • Minionki rozrabiają bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Minionki rozrabiają online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.