Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Miecz w kamieniu

Miecz w kamieniu (1963) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Sword in the Stone
Czas trwania:
79 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Miecz w kamieniu Lektor PL film za darmo online "Miecz w kamieniu" to pełna magii, zachwycająca klasyczną animacją i cudownymi postaciami, disneyowska wersja średniowiecznej legendy o przygodach Króla Artura. Ten, kto wyciągnie uwięziony w wielkim kamieniu złoty miecz, zostanie koronowany na Króla Anglii! Wielu śmiałków próbowało sprostać temu wyzwaniu. Bezskutecznie! Dla młodego giermka o imieniu Wart, zadanie to wydaje się być niemożliwe do wypełnienia - wszak tylu godniejszych od niego próbowało już wcześniej swoich sił. Jednak z niewielką pomocą tajemniczego czarodzieja Merlina i swego opierzonego przyjaciela Sowy, Wart zdaje się być bliski urzeczywistnienia marzeń.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Miecz w kamieniu
  • Miecz w kamieniu online
  • Miecz w kamieniu za darmo
  • Miecz w kamieniu Lektor PL
  • Miecz w kamieniu Lektor PL online
  • Miecz w kamieniu oglądaj
  • Miecz w kamieniu Lektor PL bez limitów
  • Miecz w kamieniu bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Miecz w kamieniu online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.