Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Mickey i niedźwiedź

Mickey i niedźwiedź (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Mickey and the Bear
Czas trwania:
89 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Mickey i niedźwiedź Lektor PL film za darmo online Nastoletnia Mickey Peck (Camila Morrone) mieszka w małym mieście Anaconda w stanie Montana. Jest pełna determinacji, by pomóc ojcu Hankowi (James Badge Dale) doprowadzić się do porządku. Po wojnie w Iraku mężczyzna cierpi na syndrom stresu pourazowego, który pogłębiony jest dodatkowo przez utratę żony. Na skutek bolesnych doświadczeń Hank uzależnił się od opioidów. Mickey z jednej strony chce trzymać ojca w ryzach, z drugiej zaś marzy o studiach na zachodnim wybrzeżu i samodzielności. Kiedy Hank zaczyna zachowywać się coraz bardziej destrukcyjnie, nastolatka staje przed dylematem...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Mickey i niedźwiedź
  • Mickey i niedźwiedź online
  • Mickey i niedźwiedź za darmo
  • Mickey i niedźwiedź Lektor PL
  • Mickey i niedźwiedź Lektor PL online
  • Mickey i niedźwiedź oglądaj
  • Mickey i niedźwiedź Lektor PL bez limitów
  • Mickey i niedźwiedź bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Mickey i niedźwiedź online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.