Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Miasto kłamstw

Miasto kłamstw (2019) ENG
Oryginalny tytuł:
City of Lies
Czas trwania:
112 minut
Gatunek:
Typ:

ENG

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Miasto kłamstw ENG film za darmo online Film opowiada historię detektywa policji Russella Pooli (Johnny Depp), który próbuje wyjaśnić fakty brutalnego morderstwa dwóch znanych raperów ... Tupac Shakur i Notorious B.I.G., jedni z najbardziej znanych raperów XX wieku, zostali zamordowani w 1996 i 1997 roku. W jednym przypadku sprawcy nie zostali wykryci, a oba wydarzenia pozostały nierozwiązane... Dwadzieścia lat później amerykański bohater i były policjant z Los Angeles, Russell Poole, powraca do sprawy... Z pomocą dziennikarza śledczego (Forest Whitaker), próbuje znaleźć związek między dwoma tragicznymi wydarzeniami.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Miasto kłamstw
  • Miasto kłamstw online
  • Miasto kłamstw za darmo
  • Miasto kłamstw ENG
  • Miasto kłamstw ENG online
  • Miasto kłamstw oglądaj
  • Miasto kłamstw ENG bez limitów
  • Miasto kłamstw bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Miasto kłamstw online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.