Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Meksykańska przygoda

Meksykańska przygoda (2011) Lektor PL
Czas trwania:
92 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5
Opis:
Oglądaj Meksykańska przygoda Lektor PL film za darmo online Barbara Lichtblau (Annette Frier) postanawia polecieć na wymarzone wakacje do Meksyku, by spędzić tam urodziny. Nie kryje rozczarowania, gdy mąż Thomas (Michael Lott) nie chce jej towarzyszyć. Zrozpaczona kobieta uznaje, że ich małżeństwo powoli się rozpada. Nie mogąc liczyć na partnera, zabiera ze sobą przyjaciółkę Sandrę (Fabienne Elaine Hollwege). Po przybyciu na miejsce staje się obiektem zainteresowania Pepe (Roberto Guerra), właściciela lokalu przy plaży. Tymczasem do Meksyku przyjeżdża Thomas, który chce naprawić relacje z żoną.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Meksykańska przygoda
  • Meksykańska przygoda online
  • Meksykańska przygoda za darmo
  • Meksykańska przygoda Lektor PL
  • Meksykańska przygoda Lektor PL online
  • Meksykańska przygoda oglądaj
  • Meksykańska przygoda Lektor PL bez limitów
  • Meksykańska przygoda bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Meksykańska przygoda online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.