Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Mary i kwiat czarownicy
3067 wyświetleń

Mary i kwiat czarownicy (2017) Lektor PL
Czas trwania:
102 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Oglądaj za darmo Mary i kwiat czarownicy Lektor PL filmy Mary jest rezolutną sympatyczną dziewczynką. Jej życie jest przeciętne, mieszka z ciotką, nie otacza się gronem przyjaciół. Pewnego razu tajemniczy kot o czarnej sierści Tab prowadzi ją w głąb pobliskiego lasu, gdzie znajduje się czarodziejski kwiat rzadkiej rośliny kwitnącej co siedem lat tylko w tym jednym miejscu. Niebawem Mary znajduje stara latającą miotłę - ta zabiera ją do szkoły magii kierowanej przez genialnego doktora Dee i panią Mumblechook. Tam dziewczynka wpada na trop przerażającego eksperymentu. Opowiadający film oparty na książce dla dzieci autorstwa Mary Stewart.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Mary i kwiat czarownicy
  • Mary i kwiat czarownicy online
  • Mary i kwiat czarownicy za darmo
  • Mary i kwiat czarownicy Lektor PL
  • Mary i kwiat czarownicy Lektor PL online
  • Mary i kwiat czarownicy oglądaj
  • Mary i kwiat czarownicy Lektor PL bez limitów
  • Mary i kwiat
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Mary i kwiat czarownicy online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.