Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka

Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
My Boyfriend's Back: Wedding March 5
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka Lektor PL film za darmo online Annalise (Cindy Busby) postanawia zostać konsultantką ślubną. Pierwsze organizowane przez nią wesele ma odbyć się w hotelu Micka (Jack Wagner) i Olivii (Josie Bissett). Niestety sprawy zaczynają się komplikować, kiedy kobieta odkrywa, że świadkiem pana młodego jest jej były chłopak Brad (Tyler Hynes). Kiedy para stara się odnaleźć w niezręcznej sytuacji, między nimi na nowo rodzi się uczucie. W międzyczasie Mick i Olivia świętują 25. rocznicę swojej pierwszej randki z mnóstwem niespodzianek.Kolejna część pociesznej komedii romantycznej zrealizowanej na potrzeby telewizji. Reżyserii tego pełnego pozytywnych emocji obrazu podjął się Mike Rohl (serial Tajemnice Smallville), a w głównych rolach pojawiają się Jack Wagner (serial Nowe przygody Supermana), Cindy Busby (American Pie: Księga miłości), Josie Bissett (The Doors), Tyler Hynes (Immortals. Bogowie i herosi) oraz Aaron Pearl (X-Men: Ostatni bastion).

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka
  • Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka online
  • Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka za darmo
  • Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka Lektor PL
  • Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka Lektor PL online
  • Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka oglądaj
  • Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka Lektor PL bez limitów
  • Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.