Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Marie fängt Feuer: Für immer und ewig

Marie fängt Feuer: Für immer und ewig (2016) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Marie fängt Feuer: Für immer und ewig
Czas trwania:
0 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Marie fängt Feuer: Für immer und ewig Lektor PL film za darmo online Marie (Christine Eixenberger) wyrusza na swoją pierwszą akcję i ratuje dziewczynkę stojącą bezradnie na dachu domu rodziców. Wkrótce na jaw wychodzi powód niebezpiecznej wycieczki Sophie (Ella Frey) - dziewczynka odkryła, że jej ukochany tatuś, Matthias (Michael A. Grimm), tak naprawdę nie jest jej biologicznym ojcem. Marie usiłuje wesprzeć Sophie i jej rodzinę w tym trudnym momencie. Niełatwo jest jednak zażegnać kryzys. W rodzinnym domu kobiety również panuje napięta atmosfera. Ernst (Wolfgang Fierek), który właśnie przeszedł na emeryturę, doprowadza do szału Irenę (Saskia Vester), matkę Marie, radami w zakresie prowadzenia domu. Jakby tego było mało, Stefan (Stefan Murr) chce przeprowadzić się do oddalonej o 80 kilometrów miejscowości, gdzie czekałaby go lepsza posada.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Marie fängt Feuer: Für immer und ewig
  • Marie fängt Feuer: Für immer und ewig online
  • Marie fängt Feuer: Für immer und ewig za darmo
  • Marie fängt Feuer: Für immer und ewig Lektor PL
  • Marie fängt Feuer: Für immer und ewig Lektor PL online
  • Marie fängt Feuer: Für immer und ewig oglądaj
  • Marie fängt Feuer: Für immer und ewig Lektor PL bez limitów
  • Marie fängt Feuer: Für immer und ewig bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Marie fängt Feuer: Für immer und ewig online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.