Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Manu. Bądź sobą! - Manou - flieg' flink!

Manu. Bądź sobą! - Manou - flieg' flink! (2019) Dubbing PL
Czas trwania:
88 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Manu. Bądź sobą! - Manou - flieg' flink! Dubbing PL film za darmo online Manu (Adam Zdrójkowski) dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk Percival (Czesław Mozil). Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Manu. Bądź sobą! - Manou - flieg' flink!
  • Manu. Bądź sobą! - Manou - flieg' flink! online
  • Manu. Bądź sobą! - Manou - flieg' flink! za darmo
  • Manu. Bądź sobą! - Manou - flieg' flink! Dubbing PL
  • Manu. Bądź sobą! - Manou - flieg' flink! Dubbing PL online
  • Manu. Bądź sobą! - Manou - flieg' flink! oglądaj
  • Manu. Bądź sobą! - Manou - flieg' flink! Dubbing PL bez limitów
  • Manu. Bądź sobą! - Manou - flieg' flink! bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Manu. Bądź sobą! - Manou - flieg' flink! online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.