Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Małżeństwo na czas określony
6336 wyświetleń

Małżeństwo na czas określony

(2017) Napisy PL
Czas trwania:
103 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak

Opis:
Trzy pary z Vero Beach na Florydzie, będące na różnych etapach swoich związków, stają się tematem filmu o małżeństwie jako przestarzałej instytucji, która wymaga modernizacji. W życie Alice i Noah (Lake Bell, Ed Helms) wkrada się nuda, gdy zbliżają się do końca pierwszej dekady swojego małżeństwa i perspektywy rodzicielstwa. Tymczasem Fanny (Amber Heard), siostra Alice, jest pewna, że jej swobodne małżeństwo z Zanderem (Wyatt Cenac) jest kluczem do szczęśliwego, beztroskiego życia. Natomiast Cybil (Mary Steenburgen) i Harvey (Paul Reiser), zastanawiają się jak będzie wyglądało ich wspólne życie po opuszczeniu domu przez dzieci.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Małżeństwo na czas określony
  • Małżeństwo na czas określony online
  • Małżeństwo na czas określony za darmo
  • Małżeństwo na czas określony Napisy PL
  • Małżeństwo na czas określony Napisy PL online
  • Małżeństwo na czas określony oglądaj
  • Małżeństwo na czas określony
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Małżeństwo na czas określony online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.