Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Mała Syrenka

Mała Syrenka (1989) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Little Mermaid
Czas trwania:
83 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Mała Syrenka Lektor PL film za darmo online Disneyowska wersja "Małej Syrenki" przedstawia przygody niezależnej syrenki o imieniu Ariel, która za wszelką cenę chce trafić do świata ludzi. Działając pod wpływem emocji zawiera więc układ ze złą czarownicą morską Urszulą oddając swój głos i ogon w zamian za parę nóg i szansę ponownego spotkania przystojnego księcia Eryka, którego uratowała po katastrofie statku. Działając wbrew radom swojego mądrego ojca, króla Trytona i kraba Sebastiana, który miał za zadanie ją chronić, Ariel popada w nie lada tarapaty odkrywając, że milczenie wcale nie jest złotem, a korzyści, które odniosła dzięki układowi z Urszulą, są co najmniej wątpliwe...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Mała Syrenka
  • Mała Syrenka online
  • Mała Syrenka za darmo
  • Mała Syrenka Lektor PL
  • Mała Syrenka Lektor PL online
  • Mała Syrenka oglądaj
  • Mała Syrenka Lektor PL bez limitów
  • Mała Syrenka bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Mała Syrenka online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.