Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Mała Syrenka 2: Powrót do morza

Mała Syrenka 2: Powrót do morza (2000) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Little Mermaid II: Return to the Sea
Czas trwania:
72 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Mała Syrenka 2: Powrót do morza Lektor PL film za darmo online Disney przedstawia jedną z najbardziej widowiskowych animacji. "Mała Syrenka" powraca teraz w zupelnie nowej opowieści. Film utrzymuje musicalowy styl pierwszej części i wystepują w nim równie barwne, pełne humoru postaci. "Mala Syrenka 2: Powrót do morza" jest godną kontynuacją oryginalnego filmu nagrodzonego Oscarem. Po szczęśliwych narodzinach córeczki Melody, Ariel i Eryk muszą stawić czoło ogromnemu niebezpieczeństwu, które grozi im ze strony mściwej siostry Urszuli - Morgany. Starają się ukryć prawdziwe pochodzenie Melody i jej syrenie dziedzictwo. Jednak dziewczynka w końcu zapuszcza się w morze marząc, że jest syrenką i staje się zakladniczką Morgany w jej niecnym planie zdobycia władzy nad Siedmioma Morzami. Arielka musi uratować córkę i przywrócić harmonię w swej rodzinie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Mała Syrenka 2: Powrót do morza
  • Mała Syrenka 2: Powrót do morza online
  • Mała Syrenka 2: Powrót do morza za darmo
  • Mała Syrenka 2: Powrót do morza Lektor PL
  • Mała Syrenka 2: Powrót do morza Lektor PL online
  • Mała Syrenka 2: Powrót do morza oglądaj
  • Mała Syrenka 2: Powrót do morza Lektor PL bez limitów
  • Mała Syrenka 2: Powrót do morza bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Mała Syrenka 2: Powrót do morza online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.