Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ma w ramionach cały świat

Ma w ramionach cały świat (1952) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The World in His Arms
Czas trwania:
104 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Ma w ramionach cały świat Lektor PL film za darmo online San Francisco, połowa XIX w. Trudniący się nielegalnym polowaniem na foki u wybrzeży Alaski kapitan Jonathan Clark przybywa do miasta. Zamierza zebrać pieniądze na odkupienie półwyspu od Rosjan. Razem z kompanami zajmują najlepszy hotel w mieście. Gościem jest tu także rosyjska hrabina Marina Selanowa, która ucieka przed małżeństwem z księciem Siemionem. Kobieta próbuje dotrzeć na Alaskę do wuja, generała Iwana Woraszyłowa. Marina zwraca się do Clarka z prośbą o pomoc. Kapitan zakochuje się w niej i oświadcza się. W dniu ślubu wybranka znika.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Ma w ramionach cały świat
  • Ma w ramionach cały świat online
  • Ma w ramionach cały świat za darmo
  • Ma w ramionach cały świat Lektor PL
  • Ma w ramionach cały świat Lektor PL online
  • Ma w ramionach cały świat oglądaj
  • Ma w ramionach cały świat Lektor PL bez limitów
  • Ma w ramionach cały świat bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ma w ramionach cały świat online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.