Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Los tiburones

Los tiburones (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Sharks
Czas trwania:
83 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Los tiburones Lektor PL film za darmo online Urugwaj, mała wioska rybacka. Na krótko przed rozpoczęciem sezonu turystycznego pojawia się pogłoska, że u wybrzeży pojawiły się rekiny. Mieszkańcy są zaniepokojeni kolejnymi doniesieniami, które mogą odstraszyć letników i pozbawić ich zarobku. Ten niespokojny czas 14-letnia Rosina (Romina Bentancur) spędza głównie na plaży. Znudzona nastolatka zaczyna eksperymentować z własną seksualnością, prowokując młodego rybaka z wioski Joselo (Federico Morosini) i jego sezonowego współpracownika. Na festiwalu Sundance reżyserka filmu - Lucia Garibaldi - zdobyła nagrodę w kategorii film dramatyczny.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Los tiburones
  • Los tiburones online
  • Los tiburones za darmo
  • Los tiburones Lektor PL
  • Los tiburones Lektor PL online
  • Los tiburones oglądaj
  • Los tiburones Lektor PL bez limitów
  • Los tiburones bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Los tiburones online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.