Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Looper - Pętla czasu

Looper - Pętla czasu (2012) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Looper
Czas trwania:
118 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Looper - Pętla czasu Lektor PL film za darmo online W roku 2072 podróże w czasie są już rzeczywistością. Organizacje przestępcze wykorzystują je do eliminacji niewygodnych ludzi. Wysyłają ich w przeszłość, gdzie są oni zabijani przez płatnych zabójców zwanych Loopers. W roku 2042 najlepszy z Looperów otrzymuje zadanie: zlikwidować przysłanego z przyszłości mężczyznę o imieniu Joe. Problem w tym, że rozpoznaje w nim samego siebie z przyszłości. Chwila wahania kosztuje go bardzo wiele - cel ucieka, a zleceniodawcy z przyszłości nie tolerują najmniejszej wpadki...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Looper - Pętla czasu
  • Looper - Pętla czasu online
  • Looper - Pętla czasu za darmo
  • Looper - Pętla czasu Lektor PL
  • Looper - Pętla czasu Lektor PL online
  • Looper - Pętla czasu oglądaj
  • Looper - Pętla czasu Lektor PL bez limitów
  • Looper - Pętla czasu bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Looper - Pętla czasu online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.