Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Listy miłosne

Listy miłosne (2001) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Listy miłosne
Czas trwania:
105 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Listy miłosne Lektor PL film za darmo online Trzydziestoletnia pielęgniarka Teresa (Magdalena Cielecka), obcuje na co dzień ze starymi, umierającymi ludźmi. W życiu tej zgorzkniałej i pozbawionej złudzeń kobiety pojawia się Janusz (Mariusz Frankowski), chłopak poznany w wesołym miasteczku. Teresa nie ma odwagi wyznać mu, co czuje, on także ma kłopoty z wyrażeniem swoich emocji. Z pomocą przychodzi im dziewczynka z sąsiedztwa, Julka (Katarzyna Dubec), która darzy Teresę sympatią. Znajduje ona na śmietniku plik cudzych listów miłosnych z początku wieku. Podrabiając pismo Teresy i Janusza uruchamia między nimi miłosną korespondencję przepisując fragmenty cudzych wyznań. [filmweb.pl]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Listy miłosne
  • Listy miłosne online
  • Listy miłosne za darmo
  • Listy miłosne Lektor PL
  • Listy miłosne Lektor PL online
  • Listy miłosne oglądaj
  • Listy miłosne Lektor PL bez limitów
  • Listy miłosne bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Listy miłosne online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.