Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Lissi na lodzie

Lissi na lodzie (2007) Dubbing PL
Oryginalny tytuł:
Lissi und der wilde Kaiser
Czas trwania:
85 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Lissi na lodzie Dubbing PL film za darmo online Cesarska para Lissi i Franz to kochankowie doskonali, którzy w przerwach uniesień najbardziej lubią truflami pograć w golfa. Idylla trwa do czasu, gdy na horyzoncie pojawia się potwór epoki lodowcowej Yeti. Cesarzowa matka pod wpływem szoku przestaje nawet zdradzać Cesarza seniora z ogrodnikiem. Ale w cesarstwie strachu nie ma. W odwodzie jest jeszcze nieustraszony erotoman Feldmarszałek i całe królestwo nieudaczników. Włosy stają dęba, gdy cesarz Franz próbuje wyrwać z ramion Yeti najseksowniejszą księżniczkę Starego Kontynentu - LISSI

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Lissi na lodzie
  • Lissi na lodzie online
  • Lissi na lodzie za darmo
  • Lissi na lodzie Dubbing PL
  • Lissi na lodzie Dubbing PL online
  • Lissi na lodzie oglądaj
  • Lissi na lodzie Dubbing PL bez limitów
  • Lissi na lodzie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Lissi na lodzie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.