Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha

Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha (2005) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
Czas trwania:
68 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha Lektor PL film za darmo online Niezapomniana historia Sticha i Lilo trwa w nowym, przezabawnym filmie Disneya Lilo i Stich 2. Ulubieni bohaterowie powracają w tej pogodnej komedii o rodzinie, przyjaźni i ich sile, dzięki której możliwe jest pokonanie podziałów pomiędzy różnymi światami. Przed wylądowaniem na Hawajach wszystkich 626 eksperymentów, Stich wiedzie rajskie życie. Pomaga Lilo pójść w ślady jej mamy, gdyż dziewczynka przygotowuje się do wzięcia udziału w wielkim konkursie tańca hula. Życie wydaje się beztroskie i wręcz idealne... do czasu, gdy niespodziewanie okazuje się, że Stich ma drobny feler. Wtedy świat staje na głowie! Teraz mała Lilo, Nani, Jumba i cała "Ohana" muszą zrobić wszystko, by przywrócić ład i uratować swego małego śmiesznego przyjaciela... przed nim samym. Nowa muzyka, trzy oryginalne piosenki Elvisa Presleya i wspaniałe materiały dodatkowe na DVD sprawiają, że Lilo i Stich 2 oczaruje i rozbawi całą rodzinę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha
  • Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha online
  • Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha za darmo
  • Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha Lektor PL
  • Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha Lektor PL online
  • Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha oglądaj
  • Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha Lektor PL bez limitów
  • Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.