Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Liga Sprawiedliwości

Liga Sprawiedliwości (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Justice League
Czas trwania:
120 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Liga Sprawiedliwości Lektor PL film za darmo online Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne odzyskał wiarę w ludzkość. Prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Liga Sprawiedliwości
  • Liga Sprawiedliwości online
  • Liga Sprawiedliwości za darmo
  • Liga Sprawiedliwości Lektor PL
  • Liga Sprawiedliwości Lektor PL online
  • Liga Sprawiedliwości oglądaj
  • Liga Sprawiedliwości Lektor PL bez limitów
  • Liga Sprawiedliwości bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Liga Sprawiedliwości online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.