Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Lena Lorenz: Zwei Väter

Lena Lorenz: Zwei Väter (2018) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Lena Lorenz: Dwóch ojców
Czas trwania:
1h 30min
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Lena Lorenz: Zwei Väter Lektor PL film za darmo online Lena Lorenz (Patricia Aulitzky) prowadzi kurs dla ciężarnych. Uczestniczy w nim Anna (Anna Hausburg), której towarzyszy dwóch mężczyzn - Paul (Aaron Karl) i Max (Rafael Gareisen). Kobieta z zadowoleniem oznajmia, że obaj są ojcami jej dziecka i tak żyją we troje w otwartym w związku. Tej nietradycyjnej relacji nie akceptuje żadne z rodziców tych trojga. Chcą koniecznie ustalić, kto jest biologicznym ojcem dziecka. Gospodarstwo Lorenzhof zmaga się z poważnymi problemami. Długi rosną. Radykalne rozwiązania zaczynają wydawać się najsensowniejsze.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Lena Lorenz: Zwei Väter
  • Lena Lorenz: Zwei Väter online
  • Lena Lorenz: Zwei Väter za darmo
  • Lena Lorenz: Zwei Väter Lektor PL
  • Lena Lorenz: Zwei Väter Lektor PL online
  • Lena Lorenz: Zwei Väter oglądaj
  • Lena Lorenz: Zwei Väter Lektor PL bez limitów
  • Lena Lorenz: Zwei Väter bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Lena Lorenz: Zwei Väter online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.