Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Lena Lorenz - Marzenie życia

Lena Lorenz - Marzenie życia (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Lena Lorenz - Lebenstraum
Czas trwania:
1h 30min
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Lena Lorenz - Marzenie życia Lektor PL film za darmo online Anja wreszcie spełnia największe marzenie życia i oferuje alpejskie rajdy rowerowe z przewodnikiem. Jednak przed rozpoczęciem wycieczki Lena stwierdza, że Anja jest w ciąży. Diagnoza wydaje się absurdalna, kobieta ma przecież prawie 50 lat. Poza tym dopiero teraz jej i jej przyjaciółce Tinie udało się założyć firmę. Anja zastanawia się, co robić. Lena wie, że Anja musi w krótkim czasie podjąć niezmiernie ważką decyzję. Wiele się dzieje w związku Leny i Quirina. Ale gdy mężczyzna zaprasza ją do domu swoich rodziców, Lena jest przerażona.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Lena Lorenz - Marzenie życia
  • Lena Lorenz - Marzenie życia online
  • Lena Lorenz - Marzenie życia za darmo
  • Lena Lorenz - Marzenie życia Lektor PL
  • Lena Lorenz - Marzenie życia Lektor PL online
  • Lena Lorenz - Marzenie życia oglądaj
  • Lena Lorenz - Marzenie życia Lektor PL bez limitów
  • Lena Lorenz - Marzenie życia bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Lena Lorenz - Marzenie życia online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.