Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Lena Lorenz - Gegen alle Zweifel

Lena Lorenz - Gegen alle Zweifel (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Lena Lorenz - Pomimo wątpliwości
Czas trwania:
1h 30min
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Lena Lorenz - Gegen alle Zweifel Lektor PL film za darmo online Gdy ciężarna Annette krótko przed porodem poznaje Lenę, obdarza ją od razu ogromnym zaufaniem i chce, by to właśnie Lena pomogła jej dziecku przyjść na świat. Decyzja ta jest dla Leny zaskoczeniem, ponieważ Annette jest niewidoma. Jutta, matka Annette, jest bardzo niezadowolona z decyzji córki, ale to nie wszystko. Nie podoba się jej dążenie Annette do uzyskania pełnej samodzielności. Początkowo Annette razem ze swoim chłopakiem Gregorem miała zamieszkać u swoich rodziców, nagle jednak chce "iść na swoje" i być niezależna.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Lena Lorenz - Gegen alle Zweifel
  • Lena Lorenz - Gegen alle Zweifel online
  • Lena Lorenz - Gegen alle Zweifel za darmo
  • Lena Lorenz - Gegen alle Zweifel Lektor PL
  • Lena Lorenz - Gegen alle Zweifel Lektor PL online
  • Lena Lorenz - Gegen alle Zweifel oglądaj
  • Lena Lorenz - Gegen alle Zweifel Lektor PL bez limitów
  • Lena Lorenz - Gegen alle Zweifel bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Lena Lorenz - Gegen alle Zweifel online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.