Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Lena Lorenz: Eindeutig uneindeutig

Lena Lorenz: Eindeutig uneindeutig (2018) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Lena Lorenz: Jednoznacznie niejednoznacznie
Czas trwania:
1h 30min
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Lena Lorenz: Eindeutig uneindeutig Lektor PL film za darmo online Nina Cramer (Daniela Schulz) przedwcześnie zaczyna rodzić. Poród odbywa się bez większych komplikacji, ale Lena (Patricia Aulitzky) nie potrafi jednoznacznie określić płci niemowlęcia. W szpitalu potwierdzają się, jej przypuszczenia, że dziecko jest hermafrodytą, co oznacza, że ma cechy płci żeńskiej i męskiej. Nina i jej mąż Thomas (Max Woelky) są zdruzgotani. Zastanawiają się nad przyszłością dziecka i rozważają chirurgiczną interwencję. Doktor Keller (Thomas Limpinsel) i Lena odmawiają prośbie, aby przeprowadzić zabieg w chwili obecnej. Ich zdaniem należy poczekać, aż dziecko zacznie przejawiać zachowania typowe dla którejś z płci.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Lena Lorenz: Eindeutig uneindeutig
  • Lena Lorenz: Eindeutig uneindeutig online
  • Lena Lorenz: Eindeutig uneindeutig za darmo
  • Lena Lorenz: Eindeutig uneindeutig Lektor PL
  • Lena Lorenz: Eindeutig uneindeutig Lektor PL online
  • Lena Lorenz: Eindeutig uneindeutig oglądaj
  • Lena Lorenz: Eindeutig uneindeutig Lektor PL bez limitów
  • Lena Lorenz: Eindeutig uneindeutig bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Lena Lorenz: Eindeutig uneindeutig online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.