Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Lena Lorenz: Ein neuer Anfang

Lena Lorenz: Ein neuer Anfang (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Lena Lorenz: Nowy początek
Czas trwania:
1h 30min
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Lena Lorenz: Ein neuer Anfang Lektor PL film za darmo online Narzeczony Leny Lorenz (Judith Hoersch), Quirin (Jens Atzorn), wyjeżdża do Monachium. Czeka ich bolesne rozstanie ponieważ, położna nie może mu towarzyszyć. Jest potrzebna na miejscu, ponieważ Melanie Hofmann (Tessa Mittelstaedt) zaszła w ciążę w wyniku gwałtu i zbyt późno zorientowała się, w jakim jest stanie. Choć zażyła tabletkę, ta nie zadziałała. W ostatnim dniu pracy ponownie spotyka swojego oprawcę. Jest nim Mario Bergammer (Christoph von Friedl), dawny znajomy jej i jej męża Christopha (Andreas Kiendl), któremu Melanie dotychczas nie powiedziała o gwałcie. Lena próbuje jej pomóc.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Lena Lorenz: Ein neuer Anfang
  • Lena Lorenz: Ein neuer Anfang online
  • Lena Lorenz: Ein neuer Anfang za darmo
  • Lena Lorenz: Ein neuer Anfang Lektor PL
  • Lena Lorenz: Ein neuer Anfang Lektor PL online
  • Lena Lorenz: Ein neuer Anfang oglądaj
  • Lena Lorenz: Ein neuer Anfang Lektor PL bez limitów
  • Lena Lorenz: Ein neuer Anfang bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Lena Lorenz: Ein neuer Anfang online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.