Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Lena Lorenz: Babyglück hoch drei

Lena Lorenz: Babyglück hoch drei (2018) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Lena Lorenz: Szczęście razy trzy
Czas trwania:
1h 30min
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Lena Lorenz: Babyglück hoch drei Lektor PL film za darmo online Lena Lorenz (Patricia Aulitzky) jest akuszerką z powołania. Kiedy w Himmelsruh rodzą się trojaczki, ma ręce pełne roboty. Dla rodziców dzieci, Emmy (Cornelia Gröschel) i Karla (Bernhard Piesk) Wagnerów, opieka nad malcami to nie lada wyzwanie. Co gorsza, nieoczekiwanie zachowanie mężczyzny ulega zmianie. Karl zaczyna się wycofywać z życia rodzinnego. Lena próbuje ratować sytuację, ale ta komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy u Wagnerów pojawia się matka Karla. Emma jest zdruzgotana, ponieważ jej mąż zawsze mówił, że jego rodzice zmarli. Przytłoczony niespodziankami Karl ucieka. Wówczas jego matka bierze sprawy we własne ręce.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Lena Lorenz: Babyglück hoch drei
  • Lena Lorenz: Babyglück hoch drei online
  • Lena Lorenz: Babyglück hoch drei za darmo
  • Lena Lorenz: Babyglück hoch drei Lektor PL
  • Lena Lorenz: Babyglück hoch drei Lektor PL online
  • Lena Lorenz: Babyglück hoch drei oglądaj
  • Lena Lorenz: Babyglück hoch drei Lektor PL bez limitów
  • Lena Lorenz: Babyglück hoch drei bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Lena Lorenz: Babyglück hoch drei online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.