Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Legenda króla Salomona

Legenda króla Salomona (2017) Dubbing PL
Oryginalny tytuł:
Salamon király kalandjai
Czas trwania:
80 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Legenda króla Salomona Dubbing PL film za darmo online Do Królestwa Jerozolimy przybywa królowa Saby Makeda, by ocenić, czy Salomon nadaje się na męża. Pragnąc jej zaimponować, wyraźnie oczarowany młody król łamie polecenie ojca i nieświadomie uwalnia demona Asmodeusza z podziemnego więzienia. Skazany na wygnanie przez tyrana, który przejął władzę nad królestwem, Salomon udaje się do Petry, gdzie poznaje piękną i odważną księżniczkę Naamę. Razem spróbują znaleźć sposób na pokonanie Asmodeusza i przywrócenie porządku w królestwie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Legenda króla Salomona
  • Legenda króla Salomona online
  • Legenda króla Salomona za darmo
  • Legenda króla Salomona Dubbing PL
  • Legenda króla Salomona Dubbing PL online
  • Legenda króla Salomona oglądaj
  • Legenda króla Salomona Dubbing PL bez limitów
  • Legenda króla Salomona bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Legenda króla Salomona online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.