Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Legenda Barneya Thompsona

Legenda Barneya Thompsona (2015) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Legend of Barney Thomson
Czas trwania:
96 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Legenda Barneya Thompsona Lektor PL film za darmo online Nieśmiały fryzjer Barney Thomson przeżywa swoje życie w nastroju rozpaczliwej przeciętności. Rutyna ostatnich dwudziestu lat, spędzonych w fachu golibrody, zaczyna dawać mu się we znaki. Jednak nawet najnudniejsze życie można doprawić szczyptą... nieumyślnego zabójstwa. W jednej chwili monotonne życie Barneya Thomsona zmienia się w istną groteskę, a sam bohater wkracza do komicznego i absurdalnego świata seryjnego mordercy...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Legenda Barneya Thompsona
  • Legenda Barneya Thompsona online
  • Legenda Barneya Thompsona za darmo
  • Legenda Barneya Thompsona Lektor PL
  • Legenda Barneya Thompsona Lektor PL online
  • Legenda Barneya Thompsona oglądaj
  • Legenda Barneya Thompsona Lektor PL bez limitów
  • Legenda Barneya Thompsona bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Legenda Barneya Thompsona online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.