Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Le Mystère Henri Pick

Le Mystère Henri Pick (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Tajemnica Henriego Picka
Czas trwania:
101 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Le Mystère Henri Pick Lektor PL film za darmo online In a bizarre Breton library that collects rejected, never published manuscripts, a young editor discovers a novel that she considers a masterpiece. It was written by a certain Henri Pick, a cook who died two years earlier and who, according to his widow, had never read a book in his life or written anything but a shopping list... Did he have a secret life? When the book becomes a huge best-seller, Jean- Michel Rouche, a skeptical and stubborn literary critic, teams up with Joséphine, Pick’s daughter, to unravel the mystery.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Le Mystère Henri Pick
  • Le Mystère Henri Pick online
  • Le Mystère Henri Pick za darmo
  • Le Mystère Henri Pick Lektor PL
  • Le Mystère Henri Pick Lektor PL online
  • Le Mystère Henri Pick oglądaj
  • Le Mystère Henri Pick Lektor PL bez limitów
  • Le Mystère Henri Pick bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Le Mystère Henri Pick online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.