Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Lato w Prowansji

Lato w Prowansji (2014) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Avis de mistral
Czas trwania:
105 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Lato w Prowansji Lektor PL film za darmo online Wzruszająca, pełna pozytywnej energii, ciepła i humoru podróż do jednego z najbardziej malowniczych zakątków na świecie słonecznej Prowansji. Za kamerą scenarzystka wielkiego dzieła Ridleya Scotta "1492 Wyprawa do raju". W roli ekscentrycznego dziadka, który parze zbuntowanych nastolatków daje prawdziwą szkołę życia (i uczuć) niezawodny Jean Reno ("Faceci od kuchni", "Leon zawodowiec"). Mieszkający w Paryżu Lea i Adrian są typowymi nastolatkami nieco zagubieni, zbuntowani, nierozłączni ze swoimi tabletami i smartfonami. Gdy okazuje się, że małżeństwo ich rodziców wisi na włosku, zostają wysłani z młodszym braciszkiem na południe Francji, do dziadka, którego nie wiedzieli od lat. Paul (Jean Reno) okazuje się dziarskim, choć nieco zrzędliwym starszym panem. Dziadek zafunduje wnukom-mieszczuchom twardą lekcję życia, organizując im niezwykłe wakacje, których nigdy nie zapomną.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Lato w Prowansji
  • Lato w Prowansji online
  • Lato w Prowansji za darmo
  • Lato w Prowansji Lektor PL
  • Lato w Prowansji Lektor PL online
  • Lato w Prowansji oglądaj
  • Lato w Prowansji Lektor PL bez limitów
  • Lato w Prowansji bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Lato w Prowansji online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.