Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Lato na Florydzie

Lato na Florydzie (2016) Lektor PL
Czas trwania:
93 minuty
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5
Opis:
Oglądaj Lato na Florydzie Lektor PL film za darmo online Henriette Stetter (Suzanne von Borsody), biolożka badająca tajemnice głębin morskich, jest samotną matką. Razem ze swymi dziećmi, osiemnastoletnimi bliźniakami Marą (Anna Bullard) i Nilsem (Matti Schmidt-Schaller), jadą na urlop na Florydę. Ma to być ich ostatni wspólny wyjazd, zanim jej pociechy wkroczą w dorosłość i rozpoczną samodzielne życie. Ale na urlopie pani Stetter też nie zaznaje spokoju, odkrywa mianowicie, że żyje tu żółw Lorelei, którym jest bardzo zainteresowana. W tym samym czasie Henriette poznaje też Miguela Pereza (Bruno Irizarry), kubańskiego emigranta, który sprawia, że urlop nie jest już tylko spokojnym odpoczynkiem

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Lato na Florydzie
  • Lato na Florydzie online
  • Lato na Florydzie za darmo
  • Lato na Florydzie Lektor PL
  • Lato na Florydzie Lektor PL online
  • Lato na Florydzie oglądaj
  • Lato na Florydzie Lektor PL bez limitów
  • Lato na Florydzie bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Lato na Florydzie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.