Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Laleczka Chucky 3

Laleczka Chucky 3 (1991) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Child's Play 3
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Laleczka Chucky 3 Lektor PL film za darmo online Po ośmiu latach od ostatnich wydarzeń z laleczką Chucky, Andy (Justin Whalin) uczy się w szkole wojskowej. Firma "Toy Company" postanawia po raz kolejny wznowić produkcję okrytych złą sławą laleczek "Good Guy". Podczas produkcji zostają wykorzystane stare materiały i powstaje lalka, w której znów odżywa duch mordercy, Charlesa Lee Raya (Brad Dourif). Chucky podąża za Andym do szkoły wojskowej, gdzie upatrzywszy sobie nową ofiarę, niczego nie spodziewającego się małego czarnoskórego chłopca (Jeremy Sylvers), usiłuje przenieść w jego ciało swą duszę. [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Laleczka Chucky 3
  • Laleczka Chucky 3 online
  • Laleczka Chucky 3 za darmo
  • Laleczka Chucky 3 Lektor PL
  • Laleczka Chucky 3 Lektor PL online
  • Laleczka Chucky 3 oglądaj
  • Laleczka Chucky 3 Lektor PL bez limitów
  • Laleczka Chucky 3 bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Laleczka Chucky 3 online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.