Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


LEGO DC Super Hero Girls: Szkoła łotrów
4544 wyświetleń

LEGO DC Super Hero Girls: Szkoła łotrów

(2018)
Czas trwania:
78 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Kiedy część uczennic z Super Hero High przenosi się do nowej podejrzanej szkoły, obiecującej "więcej zabawy i mniej prac domowych", Wonder Woman, Supergirl i Batgirl postanawiają to zbadać. Niedługo odkrywają tajemnicę, która zagraża nie tylko liceum, w którym się uczą, lecz także całemu światu

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • LEGO DC Super Hero Girls: Szkoła łotrów
  • LEGO DC Super Hero Girls: Szkoła łotrów online
  • LEGO DC Super Hero Girls: Szkoła łotrów za darmo
  • LEGO DC Super Hero Girls: Szkoła łotrów Lektor PL
  • LEGO DC Super Hero Girls: Szkoła łotrów Lektor PL online
  • LEGO DC Sup
Aktorzy:
Po obejrzeniu

LEGO DC Super Hero Girls: Szkoła łotrów online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.