Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Kto zabił Lady Winsley

Kto zabił Lady Winsley (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Lady Winsley - Who Killed Lady Winsley?
Czas trwania:
86 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Kto zabił Lady Winsley Lektor PL film za darmo online Na niewielkiej tureckiej wyspie Büyükada zostają znalezione zwłoki poczytnej amerykańskiej pisarki Lady Winsley. Cieszący się uznaniem w swoim środowisku detektyw ze Stambułu, Fergan (Mehmet Kurtulus), zostaje oddelegowany na miejsce w celu zbadania sprawy. Piękna Azra (Ezgi Mola) pomaga mu poznać i zrozumieć pilnie strzeżone tajemnice tego zakątka kraju. Niebanalna historia z wątkiem kryminalnym. Zaletą filmu są kreacje aktorskie Mehmeta Kurtulusa i Ezgi Moli.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Kto zabił Lady Winsley
  • Kto zabił Lady Winsley online
  • Kto zabił Lady Winsley za darmo
  • Kto zabił Lady Winsley Lektor PL
  • Kto zabił Lady Winsley Lektor PL online
  • Kto zabił Lady Winsley oglądaj
  • Kto zabił Lady Winsley Lektor PL bez limitów
  • Kto zabił Lady Winsley bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Kto zabił Lady Winsley online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.