Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Kto pilnuje Olivera
4991 wyświetleń

Kto pilnuje Olivera (2017) Napisy PL
Czas trwania:
87 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 4/5

Opis:
Oglądaj za darmo Kto pilnuje Olivera Napisy PL filmy Niepełnosprawny umysłowo mężczyzna, co noc sprowadza do domu kobiety, tylko po to, by podczas video konferencji z sadystyczną matką, na jej oczach molestować i mordować swoje ofiary. Pewnego dnia Oliver poznaje piękną kobietę, w której się zakochuje z wzajemnością. Jednak matka nie akceptuje tego związku, bardzo delikatnie rzecz ujmując. Niestabilny psychicznie mężczyzna nie potrafi sprzeciwić się matce. A urocza Sophia nie ma pojęcia na jakie niebezpieczeństwo się naraża. Niezwykłe połączenie romansu i kina gore. Sielankowe chwile w wesołym miasteczku przeplatają się z drastycznymi scenami morderstw. Gratka dla miłośników rozlewu krwi.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Kto pilnuje Olivera
  • Kto pilnuje Olivera online
  • Kto pilnuje Olivera za darmo
  • Kto pilnuje Olivera Napisy PL
  • Kto pilnuje Olivera Napisy PL online
  • Kto pilnuje Olivera oglądaj
  • Kto pilnuje Olivera Napisy PL bez limitów
  • Kto pilnuje Olivera bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Kto pilnuje Olivera online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.