Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Księgarnia z marzeniami
3316 wyświetleń

Księgarnia z marzeniami (2017) Napisy PL
Czas trwania:
110 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak

Opis:
Oglądaj za darmo Księgarnia z marzeniami Napisy PL filmy Florence Green (Emily Mortimer) szukając sposobu na życie, postanawia otworzyć księgarnię w sennym miasteczku u wybrzeży Anglii. Sprowadza dla mieszkańców dzieła światowej literatury, m. in. ''Lolitę'' Nabokowa oraz ''451 stopni Farenheita'' Bradbury'ego, i u niektórych wywołuje to oburzenie, a u lokalnych elit nawet protest – wszak książki mogą być niebezpieczne! Bardzo wpływowa dama (Patricia Clarkson) zrobi wiele, by zamknąć ten ''sklepik''. Florence jednak będzie konsekwentna. Tym bardziej, że zdobywa sympatię i wsparcie miejscowego miłośnika powieści (Bill Nighy).

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Księgarnia z marzeniami
  • Księgarnia z marzeniami online
  • Księgarnia z marzeniami za darmo
  • Księgarnia z marzeniami Napisy PL
  • Księgarnia z marzeniami Napisy PL online
  • Księgarnia z marzeniami oglądaj
  • Księgarnia z marzeniami Napisy PL bez limitów
  • Księgarnia z
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Księgarnia z marzeniami online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.