Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Krzyżówkowe zagadki: Abrakadawer

Krzyżówkowe zagadki: Abrakadawer (2020) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Crossword Mysteries: Abracadaver
Czas trwania:
80 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Krzyżówkowe zagadki: Abrakadawer Lektor PL film za darmo online Popularny magik na oczach wielu widzów umiera podczas własnego występu, kiedy prezentuje ryzykowną sztuczkę. Wkrótce wychodzi na jaw, że nie był to żaden wypadek, a morderstwo. Zagadka śmierci mężczyzny nie jest łatwa do rozwikłania. Nowojorski policyjny detektyw Logan O'Connor (Brennan Elliott) i redaktorka "New York Sentinel Crosswords" Tess Harper (Lacey Chabert) zamierzają jednak dotrzeć do prawdy. Przed nimi mnożą się nie tylko wskazówki, ale i znaki zapytania. Dwójka przyjaciół jest gotowa na wszystko, by znaleźć zabójcę. Trzecia część telewizyjnego filmu o perypetiach inteligentnej redaktorki krzyżówek.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Krzyżówkowe zagadki: Abrakadawer
  • Krzyżówkowe zagadki: Abrakadawer online
  • Krzyżówkowe zagadki: Abrakadawer za darmo
  • Krzyżówkowe zagadki: Abrakadawer Lektor PL
  • Krzyżówkowe zagadki: Abrakadawer Lektor PL online
  • Krzyżówkowe zagadki: Abrakadawer oglądaj
  • Krzyżówkowe zagadki: Abrakadawer Lektor PL bez limitów
  • Krzyżówkowe zagadki: Abrakadawer bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Krzyżówkowe zagadki: Abrakadawer online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.