Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Kryptonim: Alexa

Kryptonim: Alexa (1993) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
CIA Code Name: Alexa
Czas trwania:
93 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Kryptonim: Alexa Lektor PL film za darmo online Agent C.I.A., Mark Graver (Lorenzo Lamas), otrzymuje zadanie rozpracowania i zniszczenia międzynarodowej organizacji terrorystycznej, której przewodzi psychopata Victor Maler (Alex Cord). Protegowaną Malera jest piękna lecz niezwykle niebezpieczna Alexa (Kathleen Kinmont). Graver postanawia przekonać Alexę, aby stanęła po jego stronie i pomogła mu położyć kres panowaniu szaleńca. Przy pomocy sprytnego policjanta (O.J. Simpson) muszą stawić czoła Malerowi i jego armii wyszkolonych zabójców. Rozpoczyna się bezlitosna rozgrywka, którą przeżyć zdołają tylko najsilniejsi. [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Kryptonim: Alexa
  • Kryptonim: Alexa online
  • Kryptonim: Alexa za darmo
  • Kryptonim: Alexa Lektor PL
  • Kryptonim: Alexa Lektor PL online
  • Kryptonim: Alexa oglądaj
  • Kryptonim: Alexa Lektor PL bez limitów
  • Kryptonim: Alexa bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Kryptonim: Alexa online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.