Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Krwawe wzgórza

Krwawe wzgórza (2009) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Hills Run Red
Czas trwania:
81 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Krwawe wzgórza Lektor PL film za darmo online "The Hills Run Red" to film widmo, najstraszniejszy, najbrutalniejszy, najbardziej krwawy, prawdziwa legenda horroru. Nikt go jednak nie widział, gdyż ekipa zniknęła przed ukończeniem zdjęć, a cały nakręcony materiał zaginął... Tyler wraz ze swoją dziewczyną i najlepszym przyjacielem postanawia odnaleźć zaginiony film. W tym celu pomaga mu Alexa , córka reżysera. W czwórkę wybierają się w okolice, w których powstawały zdjęcia do niesławnej produkcji. Nie widzą tylko jednego, nie wszystko co przed laty trafiło na taśmę filmową było fikcją, zaś Babyface, morderca w porcelanowej masce, wcale nie jest wytworem niczyjej wyobraźni...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Krwawe wzgórza
  • Krwawe wzgórza online
  • Krwawe wzgórza za darmo
  • Krwawe wzgórza Lektor PL
  • Krwawe wzgórza Lektor PL online
  • Krwawe wzgórza oglądaj
  • Krwawe wzgórza Lektor PL bez limitów
  • Krwawe wzgórza bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Krwawe wzgórza online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.