Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Królowa Kier - Dronningen - Queen of Hearts

Królowa Kier - Dronningen - Queen of Hearts (2019) Napisy PL
Czas trwania:
127 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Królowa Kier - Dronningen - Queen of Hearts Napisy PL film za darmo online Anne (Trine Dyrholm) jest szanowaną prawniczką, która pomaga nieletnim ofiarom molestowania seksualnego. Jej mąż, Peter (Magnus Krepper) to ceniony lekarz. Wysoki ekonomiczny, zawodowy i towarzyski status pozwala im wieść komfortowe życie w eleganckiej posiadłości, w której wychowują córki bliźniaczki. Pewnego dnia w ich domu zjawia się Gustav (Gustav Lindh) – zbuntowany nastoletni syn Petera z pierwszego małżeństwa. Jego obecność obudzi w Anne uśpione pragnienia, podsycane przez spojrzenia, gesty, przypadkowy dotyk. Czy zakazana relacja, w której do zyskania jest chwila erotycznego spełnienia, a do stracenia – wszystko, jest warta ryzyka?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Królowa Kier - Dronningen - Queen of Hearts
  • Królowa Kier - Dronningen - Queen of Hearts online
  • Królowa Kier - Dronningen - Queen of Hearts za darmo
  • Królowa Kier - Dronningen - Queen of Hearts Napisy PL
  • Królowa Kier - Dronningen - Queen of Hearts Napisy PL online
  • Królowa Kier - Dronningen - Queen of Hearts oglądaj
  • Królowa Kier - Dronningen - Queen of Hearts Napisy PL bez limitów
  • Królowa Kier - Dronningen - Queen of Hearts bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Królowa Kier - Dronningen - Queen of Hearts online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.